Silahsızlanma masada! Türkiye'nin tezi Hamas için ön koşul haline geldi

Amerikan Associated Press (AP) haber ajansına konuşan üst düzey Hamas yetkilisi Halid Hayya şunları söyledi: “İsrail'in 1967 öncesi sınırları, Batı Şeria ve Gazze boyunca tam egemen bir Filistin devletini ve Filistinli mültecilerin geri dönüşünü kabul edecekler. uluslararası kararlar”.

Bunun gerçekleşmesi halinde Hamas'ın silahlı kanadının (Kassam Tugayları) lağvedileceğini belirten el-Hayya, şöyle konuştu: “İşgalcilere karşı savaşan halkın bağımsızlığını, haklarını kazandığı, kendi haklarına sahip olduğu şu ana kadar yaşanan deneyimlere bakın. Bu güçler ne yaptılar? Kendilerini siyasi partilere, savaş güçlerini ise ulusal ordulara dönüştürdüler.” dedi.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kılıçdaroğlu'ndan bir açıklama daha!  Özgür Özel'i şu sözlerle uyardı: Kılıçdaroğlu'ndan bir açıklama daha! Özgür Özel'i şu sözlerle uyardı: “Kimse suça ortak olmamalıdır.”
Ne Erdoğan ne de AK Parti!  Bahçeli bir değişiklik yaptı: Şarkının kime kastettiği belli oldu.Ne Erdoğan ne de AK Parti! Bahçeli bir değişiklik yaptı: Şarkının kime kastettiği belli oldu.
THY tüm zamanların yolcu rekorunu kırdı!THY tüm zamanların yolcu rekorunu kırdı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir