Kurban Bayramı 'Hizmetteki Fırınlar' listesi açıklandı – GÜNDEM

İnegöl'de Ramazan Bayramı'nın ilk gününde tüm fırınlar kapalı olacak. Bayramın ikinci ve üçüncü günlerinde “vardiyalı fırın” olarak çalışacak fırınlar, İnegöl Belediyesi'nin talebi üzerine Fırıncılar Odası ve benzerleri tarafından belirlendi.

İnegöl'de ilk resmi tatil gününde tüm fırınlar kapalı olacak. Şikayetleri önlemek amacıyla vatandaşlar bayram arifesinde ekmek alışverişine davet edilirken, İnegöl Belediyesi'nin talebi üzerine Fırıncılar ve İlgili Ürünler Odası da bayramın ikinci ve üçüncü gününde hizmet verecek fırınların listesini oluşturdu. tatil . tatil.

İLK GÜN ÖZDİLEK VE MİGROS HARİÇ TÜM TEDARİKÇİLER KAPALIDIR

İnegöl Belediyesi'nin konuya ilişkin açıklamasında şu ifadelere yer veriliyor: “Fırıncılar Odası ile yaptığımız istişareler sonucunda ilk resmi tatilde tüm fırınların kapatılmasına karar verildi. Bayramın ilk günü olan 10 Ocak Çarşamba günü ekmek yalnızca Özdilek AVM ve Migros AVM'de üretilip satılacak. Ancak vatandaşlarımızın ilerleyen günlerde mağduriyet yaşamaması adına bayramın ikinci ve üçüncü günlerinde ekmek ihtiyaçlarını karşılamak üzere fırın kurulacak. Nöbetçi işlevi yürütecek fırınlar Fırıncılar ve Benzerleri Odası tarafından belirlendi.”

BAYRAMIN 2. GÜNÜNDE HİZMETE SUNULACAK BAYİLER LİSTESİ

Buna göre; 2. resmi tatil, Özdilek AVM ve Migros AVM hariç; Burhaniye İlçesi İstiklal Caddesi üzerinde Ekmek Dünyası, Turgutalp İlçesi Mimar Sinan Caddesi üzerinde Simidiye Fırını, Kemalpaşa İlçesi Mahmutesatbey Caddesi üzerinde Trabzon Ekmeği, Bizim Ekmekçi şubesi İnegöl alışveriş merkezi, Bizim Ekmekçi Çardak cami şubesi ve karşısındaki Bizim Ekmekçi İmam Hatip Lisesi şubesi açılacak.”

BAYRAMIN 3. GÜNÜNDE HİZMETE SUNULACAK BAYİLER LİSTESİ

“Tatilin 3. gününde Özdilek AVM ve Migros AVM ile birlikte; Burhaniye İlçesi İstiklal Caddesi üzerinde Ekmek Dünyası, Turgutalp İlçesi Mimar Sinan Caddesi üzerinde Simidiye Fırını, Alanyurt Yeni Mahallesi Kayalar Fırını, Akhisar İlçesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk Caddesi üzerinde Alemdar Fırını, Bizim Ekmekçi İnegöl Alışveriş Merkezi şubesi, Bizim Ekmekçi Çardak Camii şubesi ve Bizim Ekmekçi İmam Hatip Lisesi, karşı şube ise açık olacak.”

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir