Konserleri iptal edildi… Melek Mosso'dan seçim sonrası dikkat çeken paylaşım! “Belediyelerden…”

Seçim sonuçları gündemde kalmaya devam ediyor. CHP, Bursa, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya'yı ele geçirerek Türkiye'nin 5 büyük ilinde yerel güç haline geldi.

Türkiye genelinde CHP yüzde 37,8, AKP ise yüzde 35,5 oy aldı. Birçok belediye de sosyal medyada adını duyurdu. Şarkıcı Melek Mosso, daha önceki konserlerinin iptaline değinerek, “Ülkemin pek çok eşsiz şehrinde konser verebildiğim için çok mutluyum.”

Sonra Melek Mosso yanlış anlaşılınca arkadaşlar altında ne yazdığına bakınca herkes belediye konseri verdiğimizi sandı. Bu da mümkün ama demek istediğim şu ki belediyelerden açık hava salonları, konserler kiralayabileceğiz, bunların bir kısmını karşılayamayız. Her belediyeyle işbirliği yapıyorum. Önemli olan konserlerin amacını saptırmamak” dedi.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Fatih Terim'in kızı boşandı!  Orada nefes aldıFatih Terim'in kızı boşandı! Orada nefes aldı
Pınar Saka'dan Sema'ya bomba sözler!  Bu görüntülerin yayınlanmadığı ortaya çıktı.Pınar Saka'dan Sema'ya bomba sözler! Bu görüntülerin yayınlanmadığı ortaya çıktı.
Emre Aşık'ın eski eşinden Yunus Emre'nin eşine sert sözler! "Fuhuş, şantaj..."Emre Aşık'ın eski eşinden Yunus Emre'nin eşine sert sözler! “Fuhuş, şantaj…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir