EA SPORTS, UEFA EURO 2024'ü EA SPORTS FC 24 ve EA SPORTS FC Mobile'daki sanal sahalara taşıyor – TEKNOLOJİ

Electronic Arts, yaklaşan UEFA EURO 2024 turnuvası öncesinde EA SPORTS FC 24 ve EA SPORTS FC Mobile için Futbol Festivali güncellemesini duyurdu. Bu ücretsiz oyun içi güncelleme* ile futbolseverler, gerçek UEFA EURO turnuvası 2024'ü ve 24'ünün tamamını deneyimleyebilir. PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve EA SPORT FC Mobile'da uygun dernekler (ve daha fazlası).

EA SPORTS FC'nin kıdemli başkan yardımcısı ve grup genel müdürü Nick Wlodyka, “Her yıl büyük bir heyecan, olağanüstü müsabakalar ve unutulmaz anlar yaratan EA SPORTS FC için UEFA EURO 2024'ü sunmaktan daha heyecanlı olamazdık” dedi. “Bu oyun içi güncellemeyle taraftarlar, Avrupa'nın en iyi oyuncularından bazılarıyla birlikte tarih yazabilecek, 24 federasyonun tamamında ikonik rekabet deneyiminin her ayrıntısını ve duygusunu deneyimleyebilecek ve çeşitli özgün formalar, gerçek stadyumlar, oyun modları ve Daha.”

EA SPORTS FC 24, Avrupa'nın en iyi yüzlerini uluslararası sahneye taşımak için milli takım formalarından gerçek stadyumlara ve güncellenmiş yıldızlara kadar turnuvanın özgün ayrıntılarını yansıtan sürükleyici bir UEFA EURO 2024 deneyimiyle oyuncuları Almanya'da sahaya çıkarıyor.

UEFA Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein, “UEFA EURO 2024'ün EA SPORTS FC'ye dahil edildiğini duyurmaktan ve bunu yaklaşan eEURO finallerinin bir parçası olarak sunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. EA SPORTS FC'nin küresel erişimi, milyonlarca taraftarın turnuvayı daha önce hiç olmadığı şekilde bağlantı kurmasına ve deneyimlemesine olanak tanıyacak ve favori uluslarını grup aşamasından eleme aşamalarına kadar sanal olarak yönetecek.”

Oyuncular ülkelerine liderlik edebilecek, seçtikleri milli takımın yıldızı ya da kendi özel oyuncuları olarak oynayabilecekler. Oyun içi turnuva, oyunculara zafere giden yolda savaşırken çeşitli modlar sunuyor: tek oyunculu, başlama vuruşlu veya çevrimiçi turnuva modlarında arkadaşlarıyla kafa kafaya rekabet etme yeteneği.

  • Ülkenize Liderlik Edin modunda taraftarlar, gerçek bir futbolcu olarak ülkelerini zafere taşımayı veya özel bir oyuncuyla turnuvada fırtınalar estirmeyi hedefleyerek kendilerini UEFA EURO 2024'ün merkezine koyabilirler. Aşamalar boyunca başarı elde eden taraftarlar, turnuvayı bir oyuncu olarak ziyaret etmeyi seçebilir ve kupaya giden yolda oyunlarını geliştirerek PlayStyles kazanmak için antrenman seanslarını tamamlama fırsatının keyfini çıkarabilirler.

  • Oyuncular ayrıca UEFA EURO 2024'ü, ülkelerinin geleceğini yazmalarına (veya yeniden yazmalarına) olanak tanıyan tek oyunculu Turnuva modunda deneyimleyebilecekler. 24 eleme ülkesinden birini veya başka bir Avrupa ülkesini seçen taraftarlar, gerçekçi gruplar üzerinden ilerleyerek eleme aşamalarına ulaşabiliyor.

  • Kick-Off modunda, taraftarlar, gerçek bir turnuva deneyiminde grup aşaması maçı veya eleme aşaması arasında seçim yaparak birbirlerine meydan okuyabilir veya CPU AI'ya karşı oynayabilirler; buna güncellenmiş “Günün Maçı” maçları da dahil, bu maçlar gerçek maçları yansıtır. turnuva.

  • Arkadaşlar ayrıca karşılıklı ve çevrimiçi Dostluk modlarındaki özgün maçlarla UEFA EURO 2024 turnuvasının heyecanını da yaşayabilecek.

Yepyeni “Zorluklar”, taraftarların UEFA EURO 2024'ü deneyimlemelerine ve Football Ultimate Team, Kulüp, Oyuncu ve Menajer kariyerlerinde açılabilecek/kullanılabilecek ödüller kazanmalarına olanak tanıyacak.

Ayrıca oyuncular, Almanya'daki bir dizi canlı aksiyon temalı kampanya aracılığıyla Football Ultimate Team'de UEFA EURO 2024 içeriğinin keyfini çıkarabilecek. Bu kampanyalar, oyuna heyecan ve “geliştirilmiş oyuncu öğeleri” getirerek ülkelerini zafere taşımaya hazır oyuncuları, grup aşamalarında ortaya çıkan oyunun kurallarını değiştiren yıldızları, geçmiş turnuvalarda başarılı olan oyun ustalarını ve ay boyunca en iyi oyuncuları ödüllendiriyor. futbol festivali Ultimate Team futbolu.

UEFA EURO 2024 de 12 Haziran – 25 Temmuz tarihleri ​​arasında gerçekleşecek EA SPORTS FC Mobilve kullanıcıların 24 eleme ülkesinin tamamıyla tüm turnuvayı deneyimleyebilecekleri ve seçilen UEFA EURO 2024 maçlarını oynamanın tamamen yeni bir yolu olan Key Match'e katılabilecekleri bir oyun içi etkinliği içerecek. EA SPORTS FC Mobil Ayrıca iki stadyum, milli takım bayrakları ve pankartları, yayın geçişleri ve UEFA EURO 2024 şarkısıyla oyuna gerçekçi bir his katan PvE maçları oynamak için bir Turnuva modu da bulunacak.

EA SPORTS FC UEFA EURO 2024'ün resmi oynanış fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Futbol Festivali güncellemesinin bir parçası olarak EA SPORTS FC24Deneyimleyebileceğiniz UEFA EURO 2024 oyun içi modunun tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

EA SPORTS FC 24, 17 Haziran**'a kadar PlayStation Plus üyeleri için mevcut olup, bu, UEFA EURO 2024 turnuvasına katılmak için mükemmel bir fırsattır. PlayStation Plus üyeleri ayrıca EA SPORTS FC ile deneyimlerine başlayabilir veya mevcut takımınızı oluşturabilir. 11 takas edilemeyen oyuncuyu ve ikonlar için kiralık oyuncu seçeneklerini içeren PlayStation Plus Football Ultimate Team Başlangıç ​​Paketi***.

EA SPORTS FC 24, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch'te mevcut. Futbolun yeni tarifine cep telefonunuzdan ulaşmak için EA SPORTS FC Mobile'ı App Store ve Google Play Store'dan indirebilirsiniz.

*EA SPORTS FC 24 (ayrı olarak satılır) ve tüm oyun güncellemeleri, EA hesabı ve internet bağlantısı gerektirir.

**PlayStation Plus oyun kataloğu ve teklifleri bazı bölgelerde değişiklik gösterebilir. Ayrıntılar için tedarikçinin web sitesine bakın. Aktif PlayStation Plus üyeliği gereklidir.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir