AXIS Optimizer, basit güvenlik kamerası yönetimi ve daha hızlı adli aramalar sunar – TEKNOLOJİ

AXIS Optimize Edici Etkinlik Kontrol Paneli

AXIS Optimizer 5.2, sistem yöneticisi rollerinin eksiksiz bir duruma genel bakış elde etmesine, sorunları doğrudan XProtect'te yönetmesine ve gidermesine yardımcı olmak için özel bir kontrol paneli içerir. Sistemdeki Axis cihazlarıyla ilişkili tüm mevcut ve abone olunan etkinlikleri görüntülemek için merkezi bir platform sağlayarak kullanıcıların tüm bağlı cihazlar için etkinlikleri hızlı bir şekilde aramasına, cihazlara etkinlik eklemesine veya cihazlardan etkinlik kaldırmasına, birden fazla cihaz için toplu olarak etkinlik ayarlamasına, durumu görüntülemesine olanak tanır. olaylar ve daha fazlası.

Birleşik meta veri desteği

Bu son sürüm aynı zamanda adli araştırma araştırmalarını hızlandırmak için birleşik meta veri desteği de sunuyor. Adli araştırmalar için ideal olan bu işleme tekniğiyle, meta veriler yalnızca bir ortamda nesneler göründüğünde veya kaybolduğunda oluşturulduğundan, analiz edilecek toplam veri miktarı önemli ölçüde azalır. Axis güvenlik kameraları 50 kata kadar daha az meta veri üreterek adli aramaları 50 kata kadar daha hızlı gerçekleştirmenize olanak tanır.

AXIS Optimizer 5.2 ayrıca AXIS Plaka Doğrulama Listesi Yöneticisini güncellemek için ek yollar sunarak kullanıcıların yeni bir dosyayı içe aktarırken mevcut plaka listelerini sıfırlamasına veya birleştirmesine olanak tanır. Ayrıca, Yazılım Malzeme Listesi (SBOM) bildirimlerinin axis.com'da yayınlanmasını da içerir. Bu iç içe geçmiş envanter listesi, yazılıma dahil olan tüm bileşenleri gösterir ve müşterilerin yazılım hakkında bilmesi gereken bilgileri sağlar.

Bu sürümün ana özellikleri şunlardır:

  • Kolay etkinlik yönetimi için etkinlik kontrol paneli
  • Birleşik meta veri desteği
  • Adli aramalar 50 kata kadar daha hızlı
  • AXIS Plaka Kontrol Listesi Yöneticisi için daha fazla özellik
  • axis.com'daki SBOM bildirimleri

Tek seferlik yükleyici olarak ücretsiz olarak sunulan AXIS Optimizer, Milestone'daki Axis cihazlarının performansını optimize eden uygun maliyetli bir entegrasyon paketidir.

Milestone XProtect için AXIS Optimizer sürüm 5.2, 17 Nisan 2024'te satışa sunulacak ve şu adresten indirilebilir: EKSEN

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir