Fatih Altaylı açıkladı: Aylarca medya boykotu çağrısı yaptıktan sonra Almanya'ya gittiler ve Coca Cola sponsorluğunda maçı tek kuruş otel, ulaşım parası ödemeden izlediler!

İsrail'i protesto etmek amacıyla bazı markaların boykot edilmesi ve bu markalardan biri olan Coca-Cola üzerinden Euro 2024'e gitme çağrısında bulunan gazeteciler ve internet sitesi yöneticileri, gündemde olan bir konu haline geldi. Fatih Altaylı bu gerçeği ortaya çıkardı.

Gazeteci Fatih Altaylı da, Euro 2024 sponsorlarından Coca-Cola'nın davetlisi olarak maçı izlemeye giden gazeteci ve yorumcuların kimler olduğunu soran dikkat çekici bir açıklama yaptı.

Altaylı, YouTube kanalında bugünkü yayında şunları söyledi: “Özellikle hükümet yanlısı ve İsrail karşıtı olduğunu iddia eden medya mensuplarından kimler Coca-Cola'nın konuğu olarak maçları izlemeye gitti?” Kiliseler:

“COCA COLA İLE MAÇA GİDEN MEDYA!”

“Ama sorarsanız İsrailli Coca Cola taraftarı, İsrailli taraftar vs… Peki kardeşim, eğer İsrail taraftarıysa… Coca Cola'nın konuğu olarak EURO 2024 maçlarını izlemeye kimler gitti? Özellikle de mangalda kül bırakmadan bize hükümet yanlısı ve İsrail karşıtı olduğunu söyleyen medyadan…

Çünkü Coca Cola 40 yıldır Dünya Kupası'nın, Avrupa Şampiyonalarının ve Olimpiyatların en büyük sponsoru. Yani Türk Coca-Cola her Dünya Kupası'nın, her Olimpiyat'ın, her Avrupa Şampiyonası'nın maçlarına gazetecileri, gazete yöneticilerini ve hatta bazı iş adamlarını buradan getiriyor.

“Biri çıkıp benim gittiğimi söylesin!”

Bu sefer hangi hükümet yanlısı Coca Cola karşıtı destekçiler, gazeteciler, gazete yöneticileri, medya çalışanları ve medya yöneticileri Coca-Cola ile maçları ücretsiz izlemeye gitti? Allah aşkına açıklasınlar! Çığlık atmazlar! Kimse tek kelime etmeyecek! Devam edin, açıklayın! Bırakın biriyle çıksın, söylesin kardeşim, ben Coca-Cola'yla gittim ve gittim, tüm gücümle söylüyorum! İçlerinden birinin söylemesi önemli değil. Umarım bir gün bunları öğrenebilirim.”

GEZİYE KATILAN KURUM VE KİŞİLERİN KISA BİR TANITIMININ KAMUOYUNA YANSIMASI BEKLENMEKTEDİR.

İşte Coca-Cola karşıtı protesto haberlerine imza atan ve maçı konuk olarak izlemeye giden çevrimiçi haber sitelerinden bazı örnekler:

4

5

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Doğduğunda vücudunda unutulmuştu, 10 ay sonra fark ettiler!Doğduğunda vücudunda unutulmuştu, 10 ay sonra fark ettiler!
Yüksek kâr vaadiyle milyonlar topladı: Polis bankayı arıyorYüksek kâr vaadiyle milyonlar topladı: Polis bankayı arıyor
İYİ Parti'nin bir kurucusu daha istifa etti!İYİ Parti'nin bir kurucusu daha istifa etti!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir