Alex De Souza Antalyaspor'a imza attı

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Antalyaspor'da yeni teknik direktör Alex De Souza için imza töreni düzenlendi. Brezilyalı efsane ile Antalya temsilcisi arasında 2 yıllık sözleşme imzalandı.

Burada basın açıklaması yapan Alex De Souza, şunları söyledi: “Beni buraya getiren Antalyaspor başkanına ve yönetimine teşekkür ediyorum. Burada kendimi çok iyi hissetmemi sağlayan, çok mutlu olduğum bir ülkeye dönmemi sağlayan insanlara teşekkür ediyorum. Geldiğimden beri beni evimde gibi hissettiren Antalya şehrine ve halkına teşekkür ediyorum. “Öğretmen olarak çıktığım bu yolda başarılı bir antrenör olup şehre enerji katmak istiyorum” dedi.

Fenerbahçe'den takım arkadaşı Semih Şentük'ün teknik kadroda yer alıp almayacağı yönündeki soruya Alex De Souza, şunları söyledi: “Semih teknik kadromuzda olmayacak. Antalyaspor profesyonellerinin yanı sıra Brezilya'dan da iki teknik adam getireceğim. “Ayrıca Mehmet Aurelio da takımımızda olacak.”

Rüyalarında Antalyaspor'u anlatan Alex, şunları söyledi: “Rakibiyle ciddi bir mücadeleye giren, taraftarın keyifle izlediği bir takım; Sadece Antalya'dan değil, başka yerlerden de insanları Antalyaspor'u izlemeye getiren bir takım oluşturmak istiyoruz. Kaliteli bir takım oluşturmak istiyoruz dedi.

Brezilyalı teknik adam, F.Bahçe'den ayrılırken hissettiği acının ve bu tercihinin şu anki tercihinde etkili olup olmadığı sorulduğunda, “Tabii ki üzüntüyle ayrıldım ama halkın bana olan sevgisi beni aynı zamanda mutlu etti. Antalyaspor'un böyle bir fırsatı sunması da beni ayrıca mutlu etti. “Yaşadığım güzel şeylerin devam etmesini istiyorum” diye yanıtladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir